You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.
logo

KURUMSAL

KURUMSAL

İster bir gökdelen olsun, ister bir kulübe, yapılan iş şehrin bir parçası olduğu sürece gösterilen özenin aynı önemi taşıdığının bilincindeyiz...

Aydınlar A.Ş.

Giydirme Cephe Sistemleri

Alüminyum sistemleri konusunda ; kaliteli ürün, kaliteli işçilik, ekonomik fiyatlandırma, ürün çeşitliliği, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, ergonomik ve estetik çözümler ve Dünyanın ve Ülkemizin önde gelen üretici firmalarında oluşan çözüm ortakları ile siz değerli müşterilerine Sancaktepe'de hizmet vermektedir.

Aydınlar Alüminyum olarak Cephe giydirme, Ofis bölmeleri, Alüminyum doğrama, Kış bahçesi, Ayarlı kapı kasaları, Süpürgelik ve Otomatik kapı konularında uygulama hizmetleri sunarız.
Amacımız Türkiye'nin yenilenmesinde ve gelişmesinde önemli bir pay sahibi olmaktır.

Bağlı bulunduğu sektörde yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile Avrupa standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli ekipler çalıştırarak etkin bir yapılaşma sağlamıştır. Kalitesini ve güvenilirliğini içinde bulunduğu sektörün gerekli belgelerini alarak pekiştiren firmamız; saygın, istikrarlı, güçlü, ve güvenilir bir kurum haline gelmiştir.
Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve destek almanın önemi ve bilinci ile ulusal değerlere bağlı kalarak adını marka yapmayı başarmıştır. Başarının anahtarının disiplinli ve planlı çalışmak olduğuna inanır.